ТОНУВАННЯ АВТО В КИЄВІ

ТОНУВАННЯ АВТОМОБІЛЯ

Тонування скла автомобіля – в яких випадках вона корисна і окупає свою ціну? Сонце, ксенонові фари ззаду, цікаві очі навколо – тільки перераховане змусить задуматися про власний комфорт, незважаючи на вартість. Крім усього іншого, тонування авто збереже Вам оббивку салону, може зберегти забуту сумку, та й просто прикрасить Ваш автомобіль.

Повне тонування авто – найбільш зручний варіант, який перетворить Ваш автомобіль в затишний світ. Єдиний недолік, це погіршений огляд вночі, при здаванні назад. Не варто захоплюватися із світлопропускною здатністю плівки, ззаду можна наклеїти менш прозору. Додатково можлива заміна ламп заднього ходу на більш яскраві, світлодіодні. Можна встановити монітор і камеру заднього виду. Ну і врешті-решт, просто відкрити вікна).

Євро тонування авто – тонується тільки заднє і 2 задніх бокових скла. На відміну від України (2017 рік), у багатьох країнах передбачені суттєві штрафи за повне тонування. Якщо ваша машина виїжджає за кордон, рекомендуємо саме такий варіант.

Тонування лобового скла – ми не рекомендуємо тонувати лобове скло плівкою з кольором повністю, хіба що верхню частину, це захистить від сонця. Але можна зміцнити скло прозорою бронеплівкою, що послужить посиленню Вашої безпеки в непередбачених ситуаціях.

Тонування фар – не в силах утримати Вас від бажання зробити «гарно», але все ж радимо обмежиться бронеплівкою, як і в випадку з лобовим склом.

Купити плівку для тонування скла і зробити все самостійно? Спробуйте, а потім, якщо «раптом» результат Вам не сподобається – приїжджайте до нас, ми все виправимо.

Як зняти тонування? Це питання нами вивчено в повній мірі, але відповідь на нього полягає в тому, що потрібно спеціальне обладнання, щоб не пошкодити скло автомобіля, ущільнювачі і просто руки. Приїжджайте – все зробимо і дуже швидко!

Ціни на тонування і бронювання скла - за запитом

Дізнатись ціну

GARAGE DETAILINGLAB

Запись на обслуживание: Запис на обслуговування:

+38 (067) 571-55-88

info@garage-detailinglab.kiev.ua

Україна, Київ, Короленківська 24

УКРАИНА, КИЕВ, КОРОЛЕНКОВСКАЯ 24