ПОЛІРУВАННЯ АВТО В КИЄВІ

ПОЛІРУВАННЯ АВТОМОБIЛЯ

Ціна полірування автомобіля включає комплекс підготовчих робіт, з використанням професійної автохімії Koch Chemie, рекомендованої такими виробниками як Mercedes-Benz, BMW, Porshe, Audi. Це дозволяє домогтися результату, який просто неможливий у випадку «звичайного» полірування. Ви можете побачити відео процесу полірування машин, з якими ми працюємо. Тільки після цього приймайте рішення – в “гаражі” або в GARAGE))

Безконтактна мийка шампунем Multi Star (без фосфатів) - повноцінна 1 фаза мийки

– Очищення кузова від смоли і органіки складом TeerWasche. Без цього невидимі оку відкладення намертво вполіруются в ЛФП, що призведе до прискореного руйнування лаку, а на світлих авто проявляться жовті плями, які нічим не прибрати.

– Очищення неорганічних забруднень з кузова авто, ретельне очищення дисків і вихлопних насадок складом Felgenblitz – за рахунок нульового Ph не пошкоджує ЛФП, алюміній або хромовані деталі. Основне завдання – прибрати гальмівний і металевий пил, який зіграє роль додаткового абразиву.

– Ручна мийка пінним шампунем Active Foam – 2 фаза мийки, використовується інструмент і хімія для детейлінг, очищаються всі важкодоступні місця.

Ціна полірування автомобіля включає комплекс підготовчих робіт, з використанням професійної автохімії Koch Chemie, рекомендованої такими виробниками як Mercedes-Benz, BMW, Porshe, Audi. Це дозволяє домогтися результату, який просто неможливий у випадку «звичайного» полірування. Ви можете побачити відео процесу полірування машин, з якими ми працюємо. Тільки після цього приймайте рішення – в “гаражі” або в GARAGE))

– Очищення залишкових забруднень зі скла і кузова авто з використанням спец-засобів.

– Мийка під тиском, турбосушка. Мийка авто водою під тиском проводиться після кожного етапу підготовки авто до полірування.

При поліровці авто використовуються пасти і витратні матеріали Koch Chemie, наші полірувальники проходять багатомісячну підготовку, перш ніж включиться в роботу. Основні фахівці стажувалися в Німеччині. Робота з дуже дорогими транспортними засобами дала розуміння, чим загрожує відхилення від правильної процедури. Хочете якісно відполірувати автомобіль? Тоді до нас!Після полірування ЛФП обробляється натуральним карнаубcкім воском, з просто неймовірним природним блиском і гарним захистом від вигорання. Нанесення здійснюється за допомогою машинки ексцентрик, для збереження отриманого результату надовго.

Додатково рекомендуємо нанести нанокераміческое захисне покриття, доповнивши бронюванням плівкою і ЛФП Вашого автомобіля збереже стан нового довгі роки. 

ЦIНА НА ПОЛІРУВАННЯ АВТО В КИЄВІ

Вид робіт

1 кат.

2 кат.

3 кат.

4 кат.

Полірування автомобіля
Детейлінг мийка, очищення кузова від бітуму, гальмівного пилу та інших забруднень.
Легка відновна поліровка
Прибирання в салоні - в подарунок!

300 y.e.

400 y.e.

500 y.e.

600 y.e.

Експрес полірування Lack Polish Rosa з консервацією ЛКП і захистом до 2 міс

1200

1500

1800

2500

Експрес полірування Lack Polish Blau з консервацією ЛКП і захистом до 6 міс

1400

1700

2000

2700

Полірування фар (за пару)

500

600

700

800

Полірування стопів (за пару)

400

500

600

700

Полірування центральних стійок

700

800

900

1000

Полірування 1-го місця

600

600

600

600

Полірування 1-ї деталі

700

800

900

900

Полірування капота / даху / багажника

800

900

1000

1200

Полірування деревини (1 деталь)

500

500

500

500

В процесі експлуатації автомобіля лакофарбове покриття пошкоджується, в першу чергу це стосується верхнього шару лаку вашої машини. Мікроскопічні подряпини поступово утворюють «павутину», яка псує зовнішній вигляд авто і знижує його вартість. Те ж саме можна отримати лише за один невдалий проїзд по лісовій дорозі або ж після «автоматичної» мийки.

Подряпини з ЛФП легко прибрати за допомогою полірування кузова автомобіля, яка здатна відновити зовнішній вигляд ЛФП до стану нового. Не варто намагатися робити це самостійно, в «домашніх» умовах – краще звернутися в спеціалізований сервіс за послугою професійної полірування авто, так як без досвіду можна зняти шар лаку зовсім. Після цього без повного фарбування вже не обійтися і вартість робіт зросте багаторазово.

Повна відновна поліровка автомобіля – комплексне відновлення з усуненням видимих дефектів. Лакофарбове покриття автомобіля набуває вигляду нового, подряпини і потертості видаляються, що перетворює зовнішній вигляд авто до ідеального стану.

Захисне профілактичне полірування авто передбачає нанесення спеціальних складів, що утворюють полімерну плівку, що виконує функцію надійного захисту від вологи, сонця і інших негативних впливів. Маскує мікроскопічні подряпини, робить менш помітною «павутину».

Поверхнева абразивна поліровка машини – актуальна при передпродажній підготовці авто. Послуга передбачає відновлення блиску лакофарбового покриття, щоб кузов набув вигляду нового.

КЛАСИФІКАЦІЯ АВТОМОБІЛІВ

1 КЛАС (малий, особливо малий) – Audi A1, Toyota Yaris, Mini Cooper, BMW 1, Audi A3, Nissan Juke, Fiat 500, Mercedes-Benz A

2 КЛАС (середній, бізнес, спорт купе) –Audi A4, BMW 3, Mercedes-Benz C, Lexus IS, Infiniti G35, Jaguar X-Type, Jaguar XF, Jaguar S-Type, Audi A6, BMW 5, Mercedes-Benz E, Lexus ES, Lexus GS, Toyota Camry, Audi TT, MINI Countryman

3 КЛАС (середній кросовер-позашляховик) – VW Tiguan, Lexus NX, Lexus RX, BMW X3, BMW X4, BMW X5, BMW X6, , Porsche 911, Porsche Macan, Porsche Cayenne, Mazda CX-5, Mazda CX7, Mercedes Benz M, Nissan Murano, Infiniti FX, Mercedes-Benz S, Bentley, BMW 7, Audi Q5, Audi R8, Audi A8, Lexus LS

4 КЛАС (повнорозмірний кросовер – позашляховик, Lux sedan) – Maybach, Rolls-Royce, Ferrari, Lamborghini, Bentley Mulsanne, Bentayga, Cadillac Escalade, Range Rover, Toyota Land Cruiser, Audi Q7, Mazda CX-9, Honda Pilot, Mercedes Benz GL, Mercedes Benz G, VW Touareg

УВАГА при підвищеній складності робіт, сильної забрудненості - ціна може бути збільшена на 50%, з повідомленням клієнта.

GARAGE DETAILINGLAB

Запись на обслуживание: Запис на обслуговування:

+38 (067) 571-55-88

info@garage-detailinglab.kiev.ua

Україна, Київ, Короленківська 24

УКРАИНА, КИЕВ, КОРОЛЕНКОВСКАЯ 24