ДЕТЕЙЛІНГ ЛІТАКІВ І ВЕРТОЛЬОТІВ

ДЕТЕЙЛІНГ ЛІТАКІВ І ВЕРТОЛЬОТІВ В КИЄВІ

Літак або вертоліт – транспортний засіб зі своїми потребами. Крім основних послуг, таких як звичайне прибирання салону і поточне техобслуговування, можуть знадобитися специфічні, а саме:

Мийка кузова вертольота або літака – як правило лакофарбове покриття досить стійке, але не варто ризикувати і використовувати звичайні засоби і методи – перевірені нами способи мийки автомобілів преміум класу прекрасно працюють і в разі з літаючої технікою – не полишаючи ні бруду, ні подряпин. Особливо ретельно відмивається скло вертольотів – такі машини мають велику ступінь оглядового скління.

Прибирання салону вертольотів, літаків якщо Ви думаєте, що звичайне планове клінінгове прибирання замінить послугу повного детейлінгу салону, то поспішаємо Вас розчарувати. Після нашого прибирання крихт від печива знайти набагато складніше, а павучок, що живе під крайнім лівим сидінням, буде змушений шукати нове місце для павутинки. До того ж ми використовуємо спеціалізовані захисні засоби, здатні продовжити термін служби елементів салону, шкіряних сидінь і пластикових деталей на десятиліття, без жодного перебільшення.

Хімчистка салону літака або вертольота – в даному випадку пояснення зайві, будь-які елементи салону, з пластика вони, тканини або шкіри – схильні до забруднень. Щоб якісно і без пошкоджень очистити особливо стійкі – просто води з ганчіркою недостатньо. Ми використовуємо професійну хімію для клінінгу від Koch Chemie (Німеччина) – яка рекомендована такими виробниками як Мерседес, БМВ, Ауді.

Полірування кузова вертольотів, літаків – погодні дії, пошкодження від неправильної мийки – все це залишає свій слід на блискучих боках Вашого літаючого улюбленця. Після легкої відновної поліровки він знову заблищить свіжістю лакофарбового покриття.

Нанопокриття кузову вертольота, корпусу літака – чому б не забезпечити додаткове захисне покриття? До того ж додающе діамантовий блиск і відмінну гидрофобність? А на скло можна нанести «Антидощ» – вода буде просто «обтікати» Ваш транспортний засіб.

Догляд за шкіряним салоном літаків і вертольотів – після ніжного очищення шкіри або хімчистки при необхідності, ми покриваємо всі шкіряні елементи салону спеціальними захисними складами, які збережуть її м’якість, не дадуть потріскатися і подовжать її використання в рази. У разі якщо необхідна заміна ділянок шкіри, ремонт та перешивання крісел, перетяжка салону нової шкірою – ми також зможемо допомогти.

УВАГА всі матеріали, які задіяні в роботі, сертифіковані для використання в льотному транспорті і мають всі дозволи. Ми ставимося до питання професійно і проблем з подальшою експлуатацією Вашого транспортного засобу не виникне.
Весь комплекс послуг ми можемо назвати просто – детейлінг. Тобто абсолютна чистота і захист Вашого транспортного засобу, як би воно не пересувалося. Ціни договірні, залежать від місця, обсягу і типу робіт. Звертайтеся.

Дізнатись ціну

ДЕТЕЙЛІНГ І НАНОПОКРИТТЯ:

ДЕТЕЙЛІНГ НА ПРИКЛАДІ АВТО:

ІДЕАЛЬНО ЧИСТИЙ ІНТЕР'ЄР

НАЙЧИСТІШИЙ ЕКСТЕР'ЄР

GARAGE DETAILINGLAB

Запись на обслуживание: Запис на обслуговування:

+38 (067) 571-55-88

info@garage-detailinglab.kiev.ua

Україна, Київ, Короленківська 24

УКРАИНА, КИЕВ, КОРОЛЕНКОВСКАЯ 24