ДЕТЕЙЛІНГ ЯХТ І КАТЕРІВ

ДЕТЕЙЛІНГ ЯХТ І КАТЕРІВ - КИЇВ І ОБЛАСТЬ

Детейлінг яхт, катерів, човнів – комплекс робіт з відновлення зовнішнього вигляду Вашого корабля, з нанесенням захисних покриттів на всі можливі деталі, починаючи від корпусу і закінчуючи рульовим колесом.

Полірування корпусу яхти, катера, човна – для відновлення первозданного кольору без полірування корпусу часто просто не обійтися. Після видалення всіх наростів, окислення, а також шліфування, наші полірувальники проведуть полірування гелькоуту, видаливши всі подряпини і помутніння, не пошкодивши сам корпус. У роботі використовуються професійні матеріали для полірування, з урахуванням специфіки човнового корпусу і покриття – прості пасти для того ж полірування автомобілів не завжди підходять для подібних робіт, крупнозернистою можна поплавити корпус зі склопластику, а то і банально пропалити наскрізь надмірним зусиллям.

Захисне покриття для яхт, катерів, човнів – є кінцеве число поліровок корпусу, яке визначається товщиною гелькоута або ЛФП. Кожен випадок розглядається окремо, але ось нанесення захисного керамічного нанопокриття ми настійно рекомендуємо абсолютно всім. Це поліпшить зовнішній вигляд Вашого транспортного засобу, захистить від впливу ультрафіолету, стане на заваді помутнениям фарби і додасть судну додаткову швидкість, за рахунок водовідштовхувальних властивостей нанесених складів. На скління судна ми нанесемо покриття, відоме як «Антидощ» – відмінна гідрофобність, що дозволяє забути про дощ і бризки, що погіршують видимість.

Захисна плівка – нанесення захисної плівки на деталі корпуса, особливо схильні до пошкоджень. Це може бути зона трапа, зона ручок або проходів – повірте, простіше переклеїти раз в 5 (і більше) років плівку, ніж перефарбовувати ці ділянки.

Детейлінг моторного відсіку і двигуна судна – моторний відсік судна ретельно вимивається від всіляких відкладень і відходів роботи двигуна, а сам двигун чиститься спеціальними складом, після чого наносяться консервуючі засоби. Даний тип обробки запобігає іржі, відштовхує бруд, захищає електропроводку двигуна від висихання. Не соромно буде показати дівчині головного звіра на яхті).

Хімчистка салону катерів, човнів, кают на яхтах – будь-які елементи транспортного засобу, із пластику вони, тканини або шкіри – схильні до забруднень. Щоб якісно і без пошкоджень очистити особливо стійкі – простої мийки може бути недостатньо. Ми використовуємо професійну хімію для хімчистки від Koch Chemie (Німеччина) – яка рекомендована такими виробниками як Мерседес, БМВ, Ауді.

Догляд за шкіряним салоном яхт і катерів – після ніжного очищення шкіри або хімчистки при необхідності, ми покриваємо всі шкіряні елементи салону спеціальними захисними складами, які збережуть її м’якість, не дадуть потріскатися і продовжать її використання в рази. У разі якщо необхідна заміна ділянок шкіри, ремонт м’яких меблів, перетяжка салону нової шкірою – ми також зможемо допомогти.

Догляд за обробкою з дерева – стінні панелі, матеріал палуби, елементи сидіння, рульове колесо і інші деталі з дерева на Вашому кораблі з часом втрачають блиск, покриваються сіточкою подряпин, тріскаються … Щоб всього цього уникнути, дереву, особливо лакованому червоному дереву , має бути забезпечено належний догляд – чищення, полірування при необхідності, покриття захисними складами і оновлення лаку. Можлива заміна елементів.

Догляд за палубою яхти або катера – наші фахівці віддраять палубу Вашого корабля до блиску! Виходячи з матеріалу – запропонують відновлювальні процедури, від ретельного миття з покриттям захисними складами, до полірування і повного відновлення зовнішнього вигляду.

Передпродажна підготовка яхти, катера, човна – як думаєте, після проведення всіх заходів щодо приведення судна в ідеальний вигляд – його легше і дорожче можна буде продати? Ми в цьому впевнені!

Орієнтовна ціна на детейлінг яхт, катерів, човнів формується виходячи з розміру транспортного засобу, його стану, типу проведених робіт. Згодом враховується витрачений час і витрата хімічних засобів – ми все розуміємо, що це не “типовий” транспорт, і зупинити роботу незакінченою через вичерпаний бюджету – нікому не повинно бути цікаво.

Дізнатись ціну

ДЕТЕЙЛІНГ ЯХТИ:

ДЕТЕЙЛІНГ КАТЕРА:

ЧИСТА ЯХТА ЗОВНІ

ІДЕАЛЬНИЙ САЛОН ЯХТИ ВСЕРЕДИНІ

Чим ми НЕ займаємося:

  • – звичайне прибирання приміщень
  • – масштабні ремонтні роботи
  • – налаштування обладнання
  • – робота з вітрильним оснащенням

Ми добре робимо свою справу і не претендуємо на все. Але це не означає, що ми не зможемо Вам допомогти, якщо візьмемо судно в роботу за своїм профілем – потрібні фахівці просто будуть залучені і Вам не треба буде витрачати свій час на їх пошук.

 

На даний момент сервіс здійснюється з виїздом до клієнта в межах Києва та Київської області. Якщо обсяг робіт виправдовує тривале відрядження команди детейлерів по Україні, розглянемо таку можливість в індивідуальному порядку. Звертайтеся.

GARAGE DETAILINGLAB

Запись на обслуживание: Запис на обслуговування:

+38 (067) 571-55-88

info@garage-detailinglab.kiev.ua

Україна, Київ, Короленківська 24

УКРАИНА, КИЕВ, КОРОЛЕНКОВСКАЯ 24