GARAGE авто блог!

30% знижки на першу комплексну мийку!

Нам часто задають питання по ціноутворенню. Але, після самої послуги, бачачи результат – ніколи! Адже та ж комплексна мийка займає до 2 годин часу, а після неї машина просто перетворюється – чисто всередині, чисто зовні, ще й набагато довше звичайного. І для тих, хто вважав наші ціни невиправданими, ми пропонуємо просто спробувати:
Перша мийка або комплекс з 30% знижкою. Після цього і до решти не повинно виникнути питань.
Відразу приносимо вибачення, запис на акцію обмежена кількома машинами в тиждень, тому не відкладайте:
+38 (067) 571-55-88 – посилайтеся на запис в блозі про знижку і найближчий доступний час – Ваш!
Уточнюємо – на місці знижка не працює і менеджер її не запропонує, тільки за попереднім записом. Так, ми просто хочемо Вас утримати – показавши переваги послуги. Ви все правильно зрозуміли.
Актуальні ціни на мийку автомобілів >>>

Трохи особистого досвіду, лайфхак – досить раз на місяць помитися тут, потім за 5 хвилин на мийці самообслуговування змити осмосною водою – третьої фази з воском вистачає на 4 і більше таких “змиву” – гідрофобний ефект не дає бруду затримуватися.
P.S. Прохання звернути увагу на даний пункт – скажімо так, до нас зачастили любителі полювання, після вечірок, перевезення тварин, авто з США і т.д. Знаючи, що ми даємо якість. Тому вибачайте, якщо станеться ось таке:
* Увага, при підвищеної складності робіт, сильної забрудненості – ціна може бути збільшена на 50%, з повідомленням клієнта.

Ну і кілька відео – без зайвих слів:

GARAGE DETAILINGLAB

Запись на обслуживание: Запис на обслуговування:

+38 (067) 571-55-88

info@garage-detailinglab.kiev.ua

Україна, Київ, Короленківська 24

УКРАИНА, КИЕВ, КОРОЛЕНКОВСКАЯ 24