GARAGE авто блог!

20% знижки на подарунок автолюбителю до 14 лютого!

Любі друзі! Вітаємо із завершенням Новорічних свят і відразу починаємо морально готуватися до дня закоханих 14.02! А самі розважливі з нас можуть і на 8 березня питання по подарунку закрити!
Оплатити послугу, вказавши одержувача, можна до 14.02.2019, використовувати до 15.03.2019. У разі зміни планів сума залишається на депозиті і може бути використана для будь-яких послуг нашого центру, але без знижки.
Для чоловіка цей подарунок буде поза конкуренцією. Та й для автоледі отримати блискучу, найчистішу машинку, більш ніж приємно, але мінімум букет треба додати!
Немає кращого подарунка для дружини на 8-ме березня, ніж кераміка і хімчистка загального автомобіля, на якому їздить чоловік. Якщо що – ми несемо відповідальність тільки за якість виконаних робіт)))) Тут більше жарти, а правда в тому, що можна не прив’язуватися до події і просто скористатися знижкою.
Умови акції прості – Ви отримуєте знижку в 20% на наступні послуги в даних розділах сайту:
Повна хімчистка салону авто >>>
Нанокераміка для автомобіля >>>
Рекомендуємо Бізнес Пакет кераміки і чим більше шарів – тим краще, триваліше ефект блиску, захисту від подряпин, гідрофобності. Зі святами!
Що і на якому рівні Ви отримаєте (Ютуб):
Автомобіль NK (Настя Каменських) – детейлінг Mercedes GLE
Автомобіль Насті Каменських, вона ж NK! На відео тільки він, на жаль))
Повний детейлінг Mercedes GLE в кращому детейлінговом центрі України – GARAGE DetailingLab!
У нас обслуговується багато авто відомих і публічних людей, але не всі готові їх показувати, та й рідко таке просимо.
Але тут автомобіль співачки, яка улюблена в Україні (і не тільки), тому не втрималися. І нам дозволили зняти авто і показати широкому загалу. Адже багатьом цікаво, на чому їздить Настя Каменських, де обслуговує своє авто. Таємниця розкрита – Настя Каменських миється в Гаражі)))
Машинку помили, очистили від бітуму, почистили диски, відполірували, покрили нанокераміка, нанесли антидощ на всі стекла, ну і легка хімчистка передніх сидінь.
БІЛЬШЕ:
Більше відео на Ютуб!
Більше інформації на Фейсбук!
Більше фото в Інстаграмі!
Послуги детейлінгу автомобілів в Києві
Послуги нашого детейлінг-центру. Добірка тематичних відео, найбільш повно розкривають їх суть.
У нас накопичилося досить багато відео, велика частина розміщена на сайті, всі можна побачити на ютуб-каналі https://www.youtube.com/c/GaragedetailinglabKievUa
Тут же ми викладаємо кілька “загальних” відео по послугах детейлінгу в цілому і в деталях.
Детейлінг Rolls-Royce і Mercedes-Benz SLS від Mansory
Вітаємо! Цією статтею ми починаємо ведення власного маленького блогу, де будемо показувати особливо запам’ятавшіся автомобілі і цікаві роботи по ним. Розпочнемо ж з Rolls-Royce і Mercedes-Benz!
Ця парочка з’явилася у нас влітку 2017 року і не могла не привернути особливу увагу. Rolls-Royce і Mercedes-Benz SLS в тюнінгу від Mansory – квінтесенція розкішного автомобіля. Тому ми не втрималися і, з дозволу власника, використовували автомобілі для зйомки відео-ролика. Ну і трохи фотографій.
Було проведено повний детейлінг авто – включає в себе очищення колісних дисків, елементів кузова, вихлопної системи, чистку підкапотного простору і консервацію двигуна, повну хімчистку салону з консервацією шкіри і нанесенням NANO керамічного захисту на внутрішні елементи.
Кузов автомобілів, після повного очищення і відновної поліровки, покрили нанокерамікою: Everglass ProCoat 6 + 1 шар.

GARAGE DETAILINGLAB

Запись на обслуживание: Запис на обслуговування:

+38 (067) 571-55-88

info@garage-detailinglab.kiev.ua

Україна, Київ, Короленківська 24

УКРАИНА, КИЕВ, КОРОЛЕНКОВСКАЯ 24